Website last updated: 23 Oct 2014 @ 09:04

Fixtures & Results

Sun 26 Oct, 2014 | Stagecoach Under 15 WYKE (Under 15's)

Home Score Away Kick-off Referee Venue Report
Springhead FC - North Cave Royals 10:30 Springhead Lane

Sun 26 Oct, 2014 | ALASDAIR BLUCKE Under 16 Myton (Under 16's)

Home Score Away Kick-off Referee Venue Report
SPORTING WITHERNSEA AFC WOLVES - SPROATLEY JUNIORS 10:30 Withernsea High School

Sun 26 Oct, 2014 | Under 7 GROUP ONE (Under 7's)

Home Score Away Kick-off Referee Venue Report
Bilton United - Hedon Rangers 10:00 Bilton Village Hall
East Hull Saints - Hedon Rangers Eastside 12:00 Eastside Saltend
East Hull Saints Tigers - Pelican United 10:30 Pelican Park
Hedon Rangers - Bilton United 10:00 Bilton Village Hall
Hedon Rangers Eastside - East Hull Saints 12:00 Eastside Saltend
Kinloss Bombers - Victoria Dock Rangers 12:00 Victoria Dock Primary School
Pelican United - East Hull Saints Tigers 10:30 Pelican Park
Victoria Dock Rangers - Kinloss Bombers 12:00 Victoria Dock Primary School

Sun 26 Oct, 2014 | Under 7 GROUP TWO (Under 7's)

Home Score Away Kick-off Referee Venue Report
AFC Tickton Eagles - Sproatley Juniors AFC 10:00 Tickton Playing Fields
Beverley Whitestar Beavers - Withernsea AFC 12:00 Beverley Leisure Centre
Bridlington Rangers Saxons - Driffield Eagles 10:30 Driffield Cricket Club
Driffield Eagles - Bridlington Rangers Saxons 10:30 Driffield Cricket Club
Sproatley Juniors - Withernsea AFC Lions 10:30 Hull Rd Playing Fields
Sproatley Juniors AFC - AFC Tickton Eagles 10:00 Tickton Playing Fields
Withernsea AFC - Beverley Whitestar Beavers 12:00 Beverley Leisure Centre
Withernsea AFC Lions - Sproatley Juniors 10:30 Hull Rd Playing Fields

Sun 26 Oct, 2014 | Under 7 GROUP THREE (Under 7's)

Home Score Away Kick-off Referee Venue Report
Costello Gorillas - Hall Rd Rangers 10:00 Dene Park Dunswell
Costello Lions - Hessle Rangers Juniors 10:30 Wold Rd School
Costello Piranhas - Hessle Rangers 10:30 Penshurst School Hessle
Hall Rd Rangers - Costello Gorillas 10:00 Dene Park Dunswell
Hessle Rangers - Costello Piranhas 10:30 Penshurst School Hessle
Hessle Rangers Colts - North Ferriby United 12:00 Hessle High Lower School
Hessle Rangers Juniors - Costello Lions 10:30 Wold Rd School
Hessle Sporting Vultures - North Ferriby United Green 12:00 4G North Ferriby
North Ferriby United - Hessle Rangers Colts 12:00 Hessle High Lower School
North Ferriby United Green - Hessle Sporting Vultures 12:00 4G North Ferriby

Sun 26 Oct, 2014 | Under 8 GROUP ONE (Under 8's)

Home Score Away Kick-off Referee Venue Report
AFC Tickton Pirates - Hessle Sporting Dragons 12:00 Hessle All Saints School
Beverley Whitestar Panthers - Withernsea AFC 12:00 Beverley Leisure Centre
Beverley Whitestar Pumas - Hessle Sporting Scorpions 10:30 King George V Hessle
Bilton United - Hessle Sporting Vipers 11:00 Bilton Village Hall
Driffield Panthers - Hessle Rangers 10:30 Hessle High Lower School
East Hull Saints Colts - Westella & Willerby 10:30 St Thomas Moore School
Hessle Rangers - Driffield Panthers 10:30 Hessle High Lower School
Hessle Sporting Dragons - AFC Tickton Pirates 12:00 Hessle All Saints School
Hessle Sporting Scorpions - Beverley Whitestar Pumas 10:30 King George V Hessle
Hessle Sporting Vipers - Bilton United 11:00 Bilton Village Hall
Westella & Willerby - East Hull Saints Colts 10:30 St Thomas Moore School
Withernsea AFC - Beverley Whitestar Panthers 12:00 Beverley Leisure Centre

Sun 26 Oct, 2014 | Under 8 GROUP TWO (Under 8's)

Home Score Away Kick-off Referee Venue Report
Bridlington Rangers Pumas - Costello Vipers 10:30 BSCC Moorfield Rd
Costello Panthers - Hessle Rangers Juniors 10:30 Wold Rd School
Costello Vipers - Bridlington Rangers Pumas 10:30 BSCC Moorfield Rd
East Hull Saints - Elloughton Blackburn Sharks 10:30 Blackburn Leisure
Elloughton Blackburn Baffins - Sproatley Juniors AFC 10:30 Sproatley Playing Fields
Elloughton Blackburn Sharks - East Hull Saints 10:30 Blackburn Leisure
Hessle Rangers Juniors - Costello Panthers 10:30 Wold Rd School
Kingston Hull FC - Longhill Ravens Stars 10:30 Bilton Grove
Longhill Ravens - North Ferriby United 10:30 4G North Ferriby
Longhill Ravens Stars - Kingston Hull FC 10:30 Bilton Grove
North Ferriby United - Longhill Ravens 10:30 4G North Ferriby
Sproatley Juniors AFC - Elloughton Blackburn Baffins 10:30 Sproatley Playing Fields

Sun 26 Oct, 2014 | Under 8 GROUP THREE (Under 8's)

Home Score Away Kick-off Referee Venue Report
AFC Tickton Buccaneers - Hedon Rangers 10:00 Tickton Playing Fields
Cherry Burton - Pelican United TBA
Cumbrian Tigers - Driffield Tigers 12:00 Driffield Cricket Club
Driffield Tigers - Cumbrian Tigers 12:00 Driffield Cricket Club
Hall Rd Rangers - Hessle Sporting Hawks 10:00 King George V Hessle
Hedon Rangers - AFC Tickton Buccaneers 10:00 Tickton Playing Fields
Hedon Rangers Eastside - Springhead FC 10:30 Eastside Saltend
Hessle Sporting Hawks - Hall Rd Rangers 10:00 King George V Hessle
Pelican United - Cherry Burton 10:30 Cherry Burton Playing Field
Springhead FC - Hedon Rangers Eastside 10:30 Eastside Saltend

Sun 26 Oct, 2014 | Under 8 GROUP FOUR (Under 8's)

Home Score Away Kick-off Referee Venue Report
AFC Tickton Rovers - Cottingham Rangers Whites 10:30 Cottingham High School
Beverley Whitestar Wolves - Courts FC 10:30 St Johns Fisher
Cottingham Rangers Blues - Westella & Willerby AFC 12:00 Cottingham High School
Cottingham Rangers Whites - AFC Tickton Rovers 10:30 Cottingham High School
Cottingham Rangers Yellows - Westella & Willerby FC 10:30 St Thomas Moore School
Courts FC - Beverley Whitestar Wolves 10:30 St Johns Fisher
East Riding Rangers - Hessle Sporting Tigers 10:30 Cottingham Pavilion
Hessle Sporting Tigers - East Riding Rangers 10:30 Cottingham Pavilion
Shiptonthorpe United - South Cave Sporting Club 11:30 Bull Field South Cave
South Cave Sporting Club - Shiptonthorpe United 11:30 Bull Field South Cave
Westella & Willerby AFC - Cottingham Rangers Blues 12:00 Cottingham High School
Westella & Willerby FC - Cottingham Rangers Yellows 10:30 St Thomas Moore School

Sun 26 Oct, 2014 | Under 9 GROUP ONE (Under 9's)

Home Score Away Kick-off Referee Venue Report
Costello Bulldogs - Cottingham Rangers 10:30 Cottingham High School
Cottingham Rangers - Costello Bulldogs 10:30 Cottingham High School
East Hull Saints - Hedon Rangers 10:30 Westcott St School
East Hull Saints AFC - Hessle Sporting Bombers 10:30 Hessle All Saints School
Hedon Rangers - East Hull Saints 10:30 Westcott St School
Hessle Rangers - Pelican United 10:30 Hessle High Lower School
Hessle Sporting Bombers - East Hull Saints AFC 10:30 Hessle All Saints School
North Ferriby United - Westella & Willerby 10:30 St Thomas Moore School
Pelican United - Hessle Rangers 10:30 Hessle High Lower School
Westella & Willerby - North Ferriby United 10:30 St Thomas Moore School

Sun 26 Oct, 2014 | Under 9 GROUP TWO (Under 9's)

Home Score Away Kick-off Referee Venue Report
AFC Tickton Vipers - Beverley Whitestar Jaguars 10:00 Longcroft School
Beverley Whitestar Jaguars - AFC Tickton Vipers 10:00 Longcroft School
Bridlington Rangers Eagles - Priory Predators 10:30 BSCC Moorfield Rd
Costello Stingrays - Longhill Ravens 10:30 Wold Rd School
East Riding Rangers - Elloughton Blackburn Hurricanes 10:30 Blackburn Leisure
Elloughton Blackburn Hurricanes - East Riding Rangers 10:30 Blackburn Leisure
Hessle Rangers Juniors - Springhead FC 10:30 Springhead Lane
Longhill Ravens - Costello Stingrays 10:30 Wold Rd School
Priory Predators - Bridlington Rangers Eagles 10:30 BSCC Moorfield Rd
Springhead FC - Hessle Rangers Juniors 10:30 Springhead Lane

Sun 26 Oct, 2014 | Under 9 GROUP THREE (Under 9's)

Home Score Away Kick-off Referee Venue Report
All-Star Saints - Kinloss Park FC 10:30 4G Kingswood Academy
Beverley Whitestar Tornadoes - Driffield Warriors 12:00 Beverley Leisure Centre
Bridlington Town - Hessle Sporting Hornets 10:30 Queensgate Bridlington
Cottingham Rangers Lions - Kingston Hull FC 10:30 Bilton Grove
Driffield Warriors - Beverley Whitestar Tornadoes 12:00 Beverley Leisure Centre
Flinton Flyers FC - South Cave Sporting Scorpions 10:30 St Mary Queen of Martyrs
Hessle Sporting Hornets - Bridlington Town 10:30 Queensgate Bridlington
Kingston Hull FC - Cottingham Rangers Lions 10:30 Bilton Grove
Kinloss Park FC - All-Star Saints 10:30 4G Kingswood Academy
South Cave Sporting Scorpions - Flinton Flyers FC 10:30 St Mary Queen of Martyrs

Sun 26 Oct, 2014 | Under 9 GROUP FOUR (Under 9's)

Home Score Away Kick-off Referee Venue Report
AFC Tickton Cobras - Patrington FC 10:30 Patrington Playing Fields
Courts FC - Pelican FC 10:30 St Johns Fisher
East Riding Rangers FC - Withernsea AFC Tigers 10:30 Cottingham Pavilion
Patrington FC - AFC Tickton Cobras 10:30 Patrington Playing Fields
Pelican FC - Courts FC 10:30 St Johns Fisher
Shiptonthorpe United - South Cave Sporting Bears 10:00 Bull Field South Cave
South Cave Sporting Bears - Shiptonthorpe United 10:00 Bull Field South Cave
Springhead Spartans - Swanland FC 10:30 Swanland Playing Fields
Swanland FC - Springhead Spartans 10:30 Swanland Playing Fields
Withernsea AFC Tigers - East Riding Rangers FC 10:30 Cottingham Pavilion

Sun 26 Oct, 2014 | Under 10 GROUP ONE (Under 10's)

Home Score Away Kick-off Referee Venue Report
Costello Leopards - North Ferriby United Green 11:00 North Ferriby Playing Fields
Driffield Hurricanes - Hessle Sporting Cheetahs 10:30 Driffield Cricket Club
Hessle Rangers - Westella & Willerby 10:30 Hessle High Lower School
Hessle Sporting Cheetahs - Driffield Hurricanes 10:30 Driffield Cricket Club
Hessle Sporting Lions - Sproatley Juniors AFC 10:30 Sproatley Playing Fields
North Ferriby United Green - Costello Leopards 11:00 North Ferriby Playing Fields
Sproatley Juniors AFC - Hessle Sporting Lions 10:30
Westella & Willerby - Hessle Rangers 10:30 Hessle High Lower School

Sun 26 Oct, 2014 | Under 10 GROUP TWO (Under 10's)

Home Score Away Kick-off Referee Venue Report
AFC Tickton Chieftains - Elloughton Blackburn Tornadoes 10:00 Tickton Playing Fields
Bridlington Rangers Scorpions - Pelican United 10:30 Pelican Park
Elloughton Blackburn Tornadoes - AFC Tickton Chieftains 10:00 Tickton Playing Fields
Long Riston - North Ferriby United Whites 10:30 Main St Long Riston
Longhill Ravens - North Cave Tigers 10:30 East Mount Playing Field
Mill Lane Tigers - South Cave Tigers 10:30 Walkington Playing Fields
North Cave Tigers - Longhill Ravens 10:30 East Mount Playing Field
North Ferriby United Whites - Long Riston 10:30 Main St Long Riston
Pelican United - Bridlington Rangers Scorpions 10:30 Pelican Park
South Cave Tigers - Mill Lane Tigers 10:30 Walkington Playing Fields

Sun 26 Oct, 2014 | Under 10 GROUP THREE (Under 10's)

Home Score Away Kick-off Referee Venue Report
Bilton Cougars - Kingston Harriers AFC 10:30 Alderman Kneeshaw Playing Fields
Bilton United - Hedon Rangers 12:00 Bilton Village Hall
Brandesburton Tigers AFC - East Riding Rangers 10:30 Catwick Lane
Courts FC - Hessle Sporting Storm 10:30 King George V Hessle
Cumbrian Tigers - East Hull Saints 10:30 Ashwell School
East Hull Saints - Cumbrian Tigers 10:30 Ashwell School
East Riding Rangers - Brandesburton Tigers AFC 10:30 Catwick Lane
Hedon Rangers - Bilton United 12:00 Bilton Village Hall
Hessle Sporting Storm - Courts FC 10:30 King George V Hessle
Kingston Harriers AFC - Bilton Cougars 10:30 Alderman Kneeshaw Playing Fields

Sun 26 Oct, 2014 | Under 10 GROUP FOUR (Under 10's)

Home Score Away Kick-off Referee Venue Report
Beverley Whitestar Cobras - Cottingham Rangers 10:30 St Johns School
Cottingham Rangers - Beverley Whitestar Cobras 10:30 St Johns School
Courts Rascals Juniors - Kingston Hull FC 12:30 St Johns Fisher
East Hull Saints Colts - Hessle Rangers Juniors 10:30 Alderman Cogan School
Hessle Rangers Colts - Priory Pumas 12:00 Hessle High Lower School
Hessle Rangers Juniors - East Hull Saints Colts 10:30 Alderman Cogan School
Kingston Hull FC - Courts Rascals Juniors 12:30 St Johns Fisher
Priory Pumas - Hessle Rangers Colts 12:00 Hessle High Lower School

Sun 26 Oct, 2014 | Under 10 GROUP FIVE (Under 10's)

Home Score Away Kick-off Referee Venue Report
AFC Hawthorn - Hedon Rangers Pythons 10:30 Eastside Saltend
Cottingham Rangers Cobras - Howdale Tigers 12:30 Cottingham High School
East Riding Rangers FC - Flinton Flyers FC 12:30 Cottingham Pavilion
Flinton Flyers FC - East Riding Rangers FC 12:30 Cottingham Pavilion
Hedon Rangers Pythons - AFC Hawthorn 10:30 Eastside Saltend
Hornsea Sporting - Springhead FC 10:30 Hornsea Secondary School
Howdale Tigers - Cottingham Rangers Cobras 12:30 Cottingham High School
South Cave Sporting Bears - Swanland FC 10:00 Bull Field South Cave
Springhead FC - Hornsea Sporting 10:30 Hornsea Secondary School
Swanland FC - South Cave Sporting Bears 10:00 Bull Field South Cave

Sun 26 Oct, 2014 | Knock Out Cup Under 11's (Under 11's) | Qualifying Round 2

Home Score Away Kick-off Referee Venue Report
Anlaby Rangers -
Withernsea AFC 12:30 Riley Playing Fields
Bridlington Rangers Tigers -
Westella & Willerby 10:30 Bridlington Sports Centre
Driffield Panthers -
Shiptonthorpe United 12:30 Allotment Lane Driffield
Hedon Rangers -
Hessle Rangers 12:00 Eastside Saltend
Longhill Ravens -
Warriors FC 10:30 East Mount Playing Field
North Ferriby United -
Costello Bears 10:30 The Burrs Brough
Sproatley Juniors -
Driffield Pumas 12:30 Sproatley Playing Fields
Westella & Willerby AFC -
Pelican United 10:30 Hill Top Willerby

Sun 26 Oct, 2014 | Knock Out Cup Under 12's (Under 12's) | Qualifying Round 2

Home Score Away Kick-off Referee Venue Report
AFC Tickton Tigers -
Sproatley Juniors AFC 10:00 Longcroft School
AFC Tickton Warriors -
Pelican FC 10:00 Longcroft School
Bridlington Rangers Cobras -
Hessle Sporting Swordfish 10:30 Hilderthorpe School
East Riding Rangers -
Elloughton Blackburn Stirlings 10:15 Cottingham Pavilion
Hedon Rangers Royals -
North Ferriby Whites 10:30 Eastside Saltend
Hessle Sporting Piranhas -
Beverley Town 12:30 Hessle All Saints School
North Ferriby United Greens -
East Hull Saints 10:30 The Burrs Brough
Scarborough Athletic -
Hessle Sporting Stingrays 11:00 Bramcote School

Sun 26 Oct, 2014 | Knock Out Cup Under 13 (Under 13's) | Qualifying Round 2

Home Score Away Kick-off Referee Venue Report
AFC Kingston Tigers -
Victoria Dock Rangers Thunder 10:30 4G Kingswood Academy
AFC Tickton Thunder -
Scarborough Athletic 10:00 Longcroft School
Costello Scorpions -
Hessle Sporting Harriers 10:30 Costello Playing Field
Courts FC -
Cranswick United SRA 10:30 St Johns Fisher
Driffield Pumas -
Pelican United 10:30 Allotment Lane Driffield
East Hull Saints -
Costello Eagles 10:30 Alderman Cogan School
Mill Lane Wizards -
Cottingham Rangers Crusaders 10:30 Beech View Playing Field
Sproatley Juniors -
FC Sutton 10:30 Sproatley Playing Fields

Sun 26 Oct, 2014 | Knock Out Cup Under 14 (Under 14's) | Qualifying Round 2

Home Score Away Kick-off Referee Venue Report
AFC Kingston Cougars -
North Ferriby United 12:30 4G Kingswood Academy
Costello Sharks -
Elloughton Blackburn Jaguars 10:30 Sirius Academy
Hessle Rangers Colts -
Longhill Ravens 10:30 Hull University
Hessle Sporting Hurricanes -
AFC Tickton Pumas 10:30 King George V Kirkella
Howden AFC -
Bridlington Rangers Rhinos 10:30 Howden Senior School
Scarborough Athletic -
Hessle Sporting Leopards 11:00 Bramcote School

Sun 26 Oct, 2014 | Knock Out Cup Under 15 (Under 15's) | Qualifying Round 2

Home Score Away Kick-off Referee Venue Report
Barham Boys -
South Cave Sporting 10:30 Dorchester School
Beverley Whitestar Wanderers -
Shiptonthorpe Harriers 10:30 Beverley Leisure Centre
Cayton Corinthians Athletic -
Hessle Sporting Sharks 11:00 Filey School
Cottingham Rangers Whites -
East Hull Rangers 10:30 Cottingham High School
Elloughton Blackburn Hawks -
North Cave Warriors 10:30 Blackburn Leisure
Hall Rd Rangers Whites -
Bridlington Rangers Dragons 10:30 Dene Park Dunswell
Longhill Ravens -
Cherry Burton 12:00 Frome Rd Playing Fields
Shiptonthorpe Raiders -
Hessle Rangers Juniors 10:30 Market Weighton School

Sun 26 Oct, 2014 | Knock Out Cup Under 16 (Under 16's) | Qualifying Round 2

Home Score Away Kick-off Referee Venue Report
BARHAM BOYS -
WILLERBY JAGS 10:00 Andrew Marvel School
BEVERLEY TOWN -
WESTELLA & WILLERBY 10:30 Thurlow Avenue
COSTELLO RHINOS -
PRIORY WILDCATS 10:30 Costello Playing Field
NORTH FERRIBY UNITED WHITES H - H SOUTH CAVE SPORTING CLUB 11:00 Leven Playing Fields
PELICAN UNITED -
CITY OF HULL AFC 10:30 Pelican Park
SCARBOROUGH ATHLETIC H - H HEDON RANGERS 11:00 Bramcote School

Sun 26 Oct, 2014 | Knock Out Cup Under 18 (Under 18's) | Qualifying Round 2

Home Score Away Kick-off Referee Venue Report
AFC KINGSBURY COUNTY -
THORNGUMBALD TIGERS 10:30 Kingswood High School
BEVERLEY WHITESTAR TIGERS -
SPROATLEY JUNIORS 10:30 Molescroft Pavilion
COTTINGHAM RANGERS -
SPORTING WITHERNSEA WOLVES 13:00 Cottingham High School
HESSLE RANGERS -
NORTH CAVE TIGERS 10:30 Hessle High Upper School
NORTH FERRIBY UNITED GOLD -
SPRINGHEAD SPARTANS 10:30 South Hunsley School
NORTH FERRIBY UNITED GREENS -
COSTELLO WOLVES 10:30 3g South Hunsley
SPRINGHEAD FC -
DCSI SHARKS 10:30 Springhead Lane
SPROATLEY JUNIORS UNITED FC -
PARK ATHLETIC 10:00 3g South Holderness School

Sun 26 Oct, 2014 | Under 11's Plate (Under 11's) | Preliminary Round

Home Score Away Kick-off Referee Venue Report
AFC Kingston Panthers -
Elloughton Blackburn Falcons 10:30 Kingswood High School
AFC Phoenix Juniors -
North Cave Tigers 10:30 Oldfleet Primary School
AFC Tickton Terriers -
AFC Tickton Bulldogs 10:00 Longcroft School
Beverley Whitestar Scorpions -
Cottingham Rangers Panthers 10:30 Beverley Leisure Centre
Brandesburton AFC -
Springhead FC 10:30 Catwick Lane
Costello Bulls -
Beverley Town Wanderers 10:30 Wold Rd School
Cottingham Rangers Scorpions -
AFC Tickton Tigers 12:00 Cottingham High School
East Hull Saints -
Hessle Rangers Juniors 10:30 East Mount Playing Field